Naujienos

Lazdijų TAU mokslo metus pabaigė kelione

2018-06-07 10:57

Birželio 4 d. Lazdijų trečiojo amžiaus universiteto studentai iš Lazdijų ir Veisiejų išvyko į mokslo metų baigiamąją edukacinę išvyką po Dzūkiją. Ankstyvą rytmetį vingiuotu lyg Nemunas keliu studentai išvyko Į Dzūkiją, kitaip dar vadinamą Dainavą - senąsias jotvingių žemes. Čia žmonės šnekasi tarsi dainuodami: labai archajiška dzūkų tarme, paveldėta iš indoeuropiečių prokalbės ir išlaikiusi senąsias jos formas primena upelio čiurlenimą, senųjų girių ošimą, graudžią vestuvinę ar laidotuvių raudą... Bet ji tokia tokia įprasta, kad to grožio kartais net nepastebime.

SEMINARŲ CIKLAS „ES INVESTICIJOS VERSLUI REGIONUOSE“

2018-06-05 15:33

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija inicijuoja regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose“, kurio pirmasis renginys vyks Alytuje, birželio 8 d., Alytaus verslo konsultaciniame centre, S. Dariau ir S. Girėno g.

Seminare aktualias ES investicijų verslui temas pristatys ir informaciją suteiks Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos", Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos inovacijų centro atstovai.

SETI ratai sukasi ir Lenkijoje, ir Lietuvoje

2018-05-30 11:41

Gegužės 24 d. Lazdijų švietimo centre vyko SETI susitikimas, kuriame dalyvavo  7 Lenkijos (iš šešių mokyklų) ir 10 Lietuvos atstovių (iš šešių mokyklų). Programoje šįsyk Lazdijų rajono anglų kalbos mokytojų patirtis. Priminsiu, kad SETI (“Sejny English Teacher Initiative“, liet. SAMI – Seinų anglų k. mokytojų iniciatyva) – tai jau trečius metus vykstantys savanoriški anglų k. mokytojų susitikimai, kurių metu dalijamasi patirtimi, analizuojami straipsniai, klausomasi mokslininkų įžvalgų.  Šio sambūrio vadovai – dr. Dorota Campfield ir Patrick Fox.

Mokinių konferencija „Išsaugokime istorinę atmintį“

2018-05-08 10:11

2018 m. gegužės 10 d. 10 val. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aktų salėje vyks Lazdijų r. sav. mokinių konferencija „Išsaugokime istorinę atmintį“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Adolfo Ramanausko-Vanago metams paminėti.

Konferencijos tematika: rezistencinis pasipriešinimas Lazdijų krašte 1944–1953 m.

Kviečiame dalyvauti.

Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro organizuojama konferencija „Socialiai sąmoningas mokinys: misija įmanoma“

2018-04-30 15:38

Gegužės 14 dieną Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro organizuojama konferencija „Socialiai sąmoningas mokinys: misija įmanoma“.
Daugiau informacijos https://www.llri.lt/konferencija-socialiai-samoningas-mokinys-misija-ima...

Paslaugos

Projektai

Projektų rengimas ir įgyvendinimas 

Verslo informacija

Informavimo, konsultacijų ir mokymo paslaugos smulkaus ir vidutinio verslo subjektams, kurių buveinė yra Lazdijų rajono savivaldybėje

Lazdijų trečiojo amžiaus universitetas

Tęstinio mokymosi, neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugos senjorams

Daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas)

Lazdijų rajono savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administravimas.

Pedagoginė psichologinė pagalba

Specialiųjų ugdymosi poreikių, psichologinių, asmenybės ir ugdymosi problemų turinčių mokinių poreikių pažinimas ir įvertinimas. Mokinių, mokytojų ir tėvų pedagoginis ir psichologinis konsultavimas

Mokymai, metodinė veikla

Kvalifikacijos tobulinimas ir tęstinio mokymosi paslaugos

Partneriai